Kurumsal
HAKKIMIZDA
İşlerinde uzman inşaat mühendisleri tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulmuş olan OZE GRUP 24 yıldan beri farklı sektörlere verdiği hizmetlerle Türkiye’nin imar edilmesinde önemli bir rol oynamıştır. Teknik ve idari konularda uzmanlaşmış kadrosu OZE GRUP iş hacminde genişleme sağlamış ve önemli firmalar arasına girmesini sağlamıştır.

Büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren OZE GRUP kavşak, yol, baraj, sulama, bina, toplu konut gibi birçok altyapı ve üst yapı projesine imza atarak sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

OZE GRUP özellikle Askeri Yapılar, Eğitim Kurumları, Sağlık Bakanlığı Hastaneleri, Otel Yapımı gibi projelerde uzmanlık kazanmıştır. Disiplinli çalışma şekli, hizmet kalitesi, çözüm odaklı hizmet anlayışı, kaliteli ve güvenli yapıları sayesinde OZE GRUP önemli kurumlar tarafından tercih edilen bir firma olmuştur.

Sürekli büyüme eğiliminde olan ve dünyanın dört bir yanına açılma hedefiyle yola çıkmış olan OZE GRUP bünyesinde her biri kendi alanında deneyimli ve profesyonel 60 mühendis 600 kalifiye ve 4.000 ara eleman istihdam etmektedir.

Gerçekleştirilen faaliyetlerin her aşamasında sürekli takip ve denetim, OZE GRUP’un çevre, sağlık ve güvenlik konularındaki değişmez politikasında kendisini göstermektedir.

 
10.000 KM YOL
2.000 İŞ MAKİNASI
2.000 BİNA
TANITIM VİDEOSU
Teklif Al
+90 (312) 446 0 333
1 / 6
Mesajınız Başarıylar İletilmiştir
Sipariş Formu