Logo

HAKKIMIZDA

hakkindaİşlerinde uzman inşaat mühendisleri tarafından 1995 yılında Ankara’da kurulmuş olan OZE İnşaat 22 yıldan beri farklı sektörlere verdiği hizmetlerle Türkiye’nin imar edilmesinde önemli bir rol oynamıştır. Teknik ve idari konularda uzmanlaşmış kadrosu OZE İnşaatın iş hacminde genişleme sağlamış ve önemli firmalar arasına girmesini sağlamıştır.

Büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren OZE İnşaat kavşak, yol, baraj, sulama, bina, toplu konut gibi birçok altyapı ve üst yapı projesine imza atarak sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

OZE İnşaat özellikle Askeri Yapılar, Eğitim Kurumları, Sağlık Bakanlığı Hastaneleri, Otel Yapımı gibi projelerde uzmanlık kazanmıştır. Disiplinli çalışma şekli, hizmet kalitesi, çözüm odaklı hizmet anlayışı, kaliteli ve güvenli yapıları sayesinde OZE İnşaat önemli kurumlar tarafından tercih edilen bir firma olmuştur.

Sürekli büyüme eğiliminde olan ve dünyanın dört bir yanına açılma hedefiyle yola çıkmış olan OZE İnşaat bünyesinde her biri kendi alanında deneyimli ve profesyonel 60 mühendis 600 kalifiye ve 4.000 ara eleman istihdam etmektedir.

Gerçekleştirilen faaliyetlerin her aşamasında sürekli takip ve denetim, OZE’ nin çevre, sağlık ve güvenlik konularındaki değişmez politikasında kendisini göstermektedir.